niedziela, 7 lutego 2016

Valentine's Day - pomysły na prezentyZostał dokładnie jeszcze tydzień do walentynek! Dla zdesperowanych mam pomocny post! Chodź walentynki uważam za święto głównie jednak komercyjne i przesłodzone to i tak każda okazja do świętowania jest dobra! Staram sobie wmówić że te święto niesie jednak jakieś głębsze przesłanie. Przecież kochamy się cały rok więc dlaczego ten dzień ma być akurat wyjatkowy? Nie wiem. Dla mnie każdy dzień u boku ukochanego jest wyjątkowy nie ważne czy dobry czy zły.  Ale co nie zmienia faktu że gdy tak wszystko ocieka tą miłością miło "ociekać" miłością swojego mężczyzny i być obdarowywana prezentami. A ja je tak uwielbiam. Szczególnie te niespodziankowe!
Jeśli chodzi o prezenty.
Według mnie w  gruncie rzeczy to powinny być rzeczy które ta druga osoba chce dostać, coś co może skreślić ze swojej wishlisty a jednocześnie co wpisuje się w klimat tego święta. Nie w cale nie chodzi mi o motyw miłosny.  Albo coś "dla was" obojga. Jak już tak bardzo nie macie pomysłu na prezent walentynkowy to łapcie moje podpowiedzi :)


Pamiętaj że czasem ty i twoja obecność jest największym, najwspanialszym i najbardziej wymarzonym prezentem!

KLIK
KLIK
KLIK


KLIKKLIK
KLIK


KLIK

KLIK

KLIKKLIK

Wspólna podróż to zawsze dobra opcja!
KLIK


KLIKNo to wszystkim zakochanym życzę jeszcze więcej miłości ale też szacunku, zaufania, cierpliwości, wsparcia i w ogóle love love love....
A tym co jeszcze nie znaleźli swojej drugiej połówki to tak co was wkrótce AMOR STRZELI W PUPKĘ!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
Odwiedzam blogi każdego z was jeśli zostawiacie po sobie ślad w komentarzach!

Jeśli twój komentarz się nie pojawił oznacza to że przekroczył pewien poziom który nie jest akceptowany na tym blogu. Akceptuje tylko konstruktywną krytykę a nie żadne hejty!

PODOBNE POSTY

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...