poniedziałek, 2 marca 2015

Introduce yourself.

Cześć!

Jestem Ania. Jak już napisałam w małej notce przypiętej po prawej stronie jestem studentką, jak narazie I-ego roku pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym im.Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.
Pochodzę ze Śląska, a wiec zapewne zapytacie dlaczego Kraków? Przecież masz na miejscu bliżej Katowice i inne uczelnie na śląsku.
A więc:
Często przyjeżdżałam tu w swoim życiu to z rodziną na małe zwiedzanie, to na wycieczkach szkolnych i za każdym razem Kraków jest dla mnie równie piękny i zachwycający.
Odpowiedź na pytanie "Gdzie będziesz studiować?" była prosta: W Krakowie!
"A co?" To już było trudniejsze. Ale myślę że znalazłam swój cel w życiu. O tym co planuję nie będę się rozpisywać (nie lubię zapeszać). Za to w miarę rozwoju mojej ścieżki życiowej mogę się pochwalić jeśli kogoś będzie to interesować.

Co będzie na blogu ? Na pewno to będzie blog lifestylowy. Będą to rzeczy najbliższe memu sercu i sprawiające mi oczywiście przede wszystkim radość.

Będę wszystko publikować pod pseudonimem Annielska. Z czasem na pewno odkryjecie kim jestem. Specjalnie tego nie ukrywam ale też nie będę nad wyraz eksponować.
A jak ktoś chętny być na bieżąco to zapraszam do obserwowania ( na samej górze opcja "dołącz do tej witryny") bądź na FACEBOOK'a


4 komentarze:

Za każdy komentarz bardzo dziękuję!
Odwiedzam blogi każdego z was jeśli zostawiacie po sobie ślad w komentarzach!

Jeśli twój komentarz się nie pojawił oznacza to że przekroczył pewien poziom który nie jest akceptowany na tym blogu. Akceptuje tylko konstruktywną krytykę a nie żadne hejty!

PODOBNE POSTY

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...